tel ico+38 (067) 689-26-55 - легковий
tel ico+38 (097) 669-90-09 - вантажний

Купити AdBlue Україна, Кам'янське, оптом, опт, роздріб
  • Фасовка;
  • Доставка;
  • Оптовий продаж AdBlue від одного куба;
  • Оплата можлива як за готівковим так і за безготівковим розрахунком.

Всі питання з оптового продажу AdBlue за телефонами: +38 (093) 980 20 32, +38 (067) 134 24 48

Купити AdBlue - в роздріб, оптом * Кам'янське, Україна Сертифікат якості AdBlue

AdBlue - рідкий реагент, який використовується для очищення вихлопних газів дизельних двигунів методом селективної каталітичної нейтралізації. Являє собою водний розчин, що складається з 32,5% високоочищеної сечовини і 67,5% демінералізованої води. Реагент AdBlue дозволяє знизити вміст оксидів азоту (NOx) в вихлопі дизельних двигунів на 90%. Правами на торгову марку AdBlue володіє Асоціація автомобільної промисловості Німеччини (VDA). Вимоги до реагенту AdBlue визначаються міжнародним стандартом ISO 22241 або німецьким DIN 70070.

У деяких країнах цей реагент відомий як AUS 32 (Aqueous Urea Solution 32), а в Північній Америці як DEF (Diesel Exhaust Fluid).

Реагент AdBlue впорскується в випускний трубопровід, в результаті селективної каталітичної реакції оксиди азоту і аміак перетворюються в нешкідливі азот і водяна пара.

Заправна горловина AdBlue Ємність AdBlue легкового автомобіля в поглибленні для запасного колеса Ємність AdBlue вантажного автомобіля

Принцип дії.

Реагент, що знаходиться в спеціальному баку, під тиском 4,5 - 8,5 бар (~ кг / см2) через інжектор впорскується в потік відпрацьованих газів. В результаті впливу гарячих газів на розчин (термоліз) сечовина розкладається на аміак (NH3) і ізоціанової кислоту (HNCO). Далі ізоціанова кислота в процесі гідролізу розкладається знову на аміак і вуглекислий газ (CO2). Отриманий таким чином аміак використовується для нейтралізації оксидів азоту (NOX) методом селективної каталітичної нейтралізації, в результаті якої на виході отримуємо вуглекислий газ, азот (N2) і водяна пара. Для зниження показників окису азоту всередині двигуна додатково використовується система рециркуляції охолоджених відпрацьованих газів (AGR).

Властивості.

Властивості реагенту AdBlueЗначення
Вміст сечовини 31,8-33,2 % (за вагою)
Температура кристалізації −11,5 °C
Показник заломлення 1,3817-1,3843
Теплопровідність 0,57 Вт/(м·K)
Питома теплоємність 3,51 Дж/(г·К)
Питома теплота плавлення 270 Дж/г
Щільність при 20 °C 1,087-1,093 г/см³
В'язкість 1,4 мПа·с

Температура замерзання AdBlue становить -11,5 ° C, тому ємність, що містить реагент, оснащується підігрівачем. Для спорожнення підвідних патрубків після вимкнення двигуна використовується помпа, включена в режимі реверсу, при цьому реагент закачується назад в ємність зберігання. У разі замерзання розморожений реагент зберігає всі свої властивості і придатний для подальшого використання.

Ідеальна температура зберігання реагенту 0 - 10 ° С, при цьому термін зберігання становить 36 місяців. При температурі в інтервалі від 20 до 25 ° С термін зберігання скорочується в 2 рази.

Споживання.

Реагент заливається в окремий бак з синьою кришкою. Споживання AdBlue в легкових автомобілях становить близько 5% від споживання дизельного палива. У вантажних автомобілях система очищення вихлопу включається на більш ранньому етапі і тому споживання AdBlue становить близько 6%.