tel ico+38 (067) 689-26-55 - легковий
tel ico+38 (097) 669-90-09 - вантажний

Безконтактна автомийка

Автоматичну безконтактну мийку відрізняє від контактної те, що тут з вашим автомобілем не стикається нічого, крім води. Миття машини здійснюється водою, яка подається з сильним напором. Якісні засоби для створення активної піни, гарантують дбайливе ставлення до лакофарбового покриття автомобіля.
Спочатку авто миють чистою водою, після чого покривають спеціальною активною піною. Щоб очистити важкодоступні місця, піну залишають на кілька хвилин. Після цього її ретельно змивають чистою водою і покривають весь автомобіль воском. Після цього залишається тільки видалити залишки води струменем повітря під високим тиском. Як результат - чистий автомобіль без контакту з мочалкою і щіткою.

Контактна автомийка

Під час процедури контактної автомийки застосовують спеціальний шампунь, який називається консерватор. Перевагою контактної автомийки є можливість відмити сильно забруднену машину.

Зовнішній детейлінг - це комплексний догляд за зовнішнім оздобленням машини і включає в себе мийку, очищення та інші процедури. Завдання зовнішнього детейлінгу - додання автомобілю максимально привабливого вигляду, мінімальне нанесення шкоди лакофарбовому покриттю в процесі відновлення і створення тривалого захисту отриманого результату.

У зовнішній детейлін автомобіля входять такі роботи:

- Попередня безконтактна мийка;

- Контактна мийка;

- Частка значків, щілин і ущільнювачів стисненим повітрям, пензликом і фібрами;

- Очищення кузова і дисків від бітуму, нальоту, смол і інших забруднень;

- Очищення поверхонь авто-скрабом;

- Очищення стекол від нальоту;

- Очищення і полірування хромованих деталей;

- Знежирення кузова;

- Полірування кузова, фар;

- Обробка пластику і гуми спеціальними матеріалами;

- Обробка кузова, дисків, оптики, скла захисними матеріалами.

Внутрішній детейлінг - це все технологічні процеси, пов'язані з очищенням інтер'єру. Від хімчистки сидінь, підлоги і стелі до очищення запасного колеса незалежно від матеріалу: пластик, скло, шкіра, текстиль і т.iн.

Дотримання всіх технологічних процесів, професійне обладнання та сертифікована хімія, гарантує відмінний результат і високу якiсть наших робіт.

Завдання внутрішнього детейлінгу - максимально очистити салон автомобіля, надати заводський вигляд, прибрати сторонні запахи, оновити і захистити пластик, шкіру і тканину.

У внутрішній детейлінг автомобіля входять такі роботи:

- Суха чистка салону;

- Частка пензликом і хімією пластика торпеди і дверних карток;

- Глибока суха чистка пiдлоги, багажника і килимків;

- Чищення сидінь;

- Вологе чищення підлоги, сидінь, багажника і килимків;

- Нанесення захисних покриттів на елементи салону.

У мийці двигуна автомобіля крім естетичної сторони є і практична - покращиться охолодження, на чистому двигуні відразу ж будуть помітні будь-які протікання технічних рідин.

Детейлінг двигуна і консервація запчастин включає покриття захисними складами гумових ущільнювачів, проводки, пластикових елементів і допоможе зберегти всі елементи підкапотного простору.

Передпродажна підготовка автомобіля - досить ефективний метод підняти його вартість. Така підготовка значно піднімає шанси на те, що Ваш автомобіль буде придбаний потенційним покупцем набагато швидше.

Для початку необхідно подбати про зовнішню чистоту: вимити машину, видалити сліди корозії металу, відколів покриття. Передпродажна підготовка передбачає також прибирання та чистку салону автомобіля.

Сучасні автолюбителі все частіше стикаються з необхідністю підтримки своїх «улюбленців» в чистоті і порядку, тому багато виправдано турбуються про правильний вибір автомийки, бажаючи знайти ту саму: і близько від дому, і недорогу, і з різноманітністю послуг, що надаються, і, звичайно, з високою якістю обслуговування.

Автомойка Каменское Автомойка Каменское Автомойка Каменское Автомойка Каменское Автомойка Каменское Автомойка Каменское Твердый воск Каменское Твердый воск Каменское Чистка салона автомобиля Каменское Чистка салона автомобиля Каменское