tel ico+38 (067) 689-26-55 - легковий
tel ico+38 (097) 669-90-09 - вантажний

Пескоструйна обробка, пескоструйка * Каменське, Дніпропетровська, Сичеславська обл.Надійність і довговічність будь якого захисного або декоративного покриття залежить від якості попередньої підготовки поверхні. Отримання якісних покриттів може бути лише при дотриманнi стандартiв та технічних умов, які передбачають технологію підготовки металевих поверхонь.

Ремонт боковых порезов шин * Каменское, Днепропетровская, Сичеславская обл.Шинний сервіс «Дніпро» надає своїм клієнтам високоякісні послуги по ремонту покришок від бічних порізів і «гриж». Сьогодні багато хто займається таким ремонтом, тому Ви повинні бути впевнені, що надаєте свої шини професіоналам. Ми надаємо гарантію якості, яка триває до повного зносу ремонтованого протектора.

Проверка балансировки колес * Каменское, Днепропетровская, Сичеславская обл.Приблизно через кожні 10 000 - 15 000 кілометрів варто відвідувати шиномонтажний сервіс і перевіряти балансування, оскільки явне биття, як основна ознака розбалансування, можна відчути тільки для передніх коліс. Задня вісь з кермом не пов'язана, а тому помітити, що там щось не так набагато складніше.

Установка обслуживание  датчиков давления в шинах Каменское, УкраинаЗгідно нових норм виробництва автомобілів, всі автовиробники повинні укомплектовувати свої автомобілі системою для перевірки тиску в шинах.

Дана система забезпечує особливий рівень безпеки, економить витрату палива, виробляє контроль над роботою гальмівних механізмів, зменшує знос покришок на 25-30% і багато іншого.

Ремонт шин, шины, покрышки, камеры * Каменское, Днепропетровская, Сичеславская обл.Ми пропонуємо вам повний комплекс послуг по ремонту та відновленню шин. Завдяки наявності сучасного обладнання, використання сучасних технологій і матеріалів високої якості, ми виконуємо ремонт шин будь-якої складності.

Продажа шин купить шину Каменское, УкраинаТой, хто цінує час і хоче купити хороші шини для свого автомобіля, розуміє, що покупка шин повинна відбуватися в місці, де він отримає якісний товар і необхідну консультацію по гумі, яка підійде для конкретних умов експлуатації на певний автомобіль.

Подкачка шин Каменское, УкраинаПідтримування оптимального тиску в шинах є обов'язковою процедурою, яку повинен виконувати кожен автовласник. Тиск в колесах впливає на якість їзди і ресурс шин тому перевіряти його потрібно регулярно.

Шиномонтаж * Каменское, Днепропетровская, Сичеславская обл.

Родзинка хорошого сервісу - якість обладнання і послуг шиномонтажу.

Якісний шиномонтаж - це гарант вашої безпеки на дорозі. Дані послуги широко затребувані протягом всього року.
Автомобіль вимагає шиномонтажних послуг як мінімум два рази на рік - коли ви міняєте шини між сезонами. Крім того, часто необхідно провести з покришками «профілактику» - підкачати, вирівняти тиск, залатати камеру прокатати для подальшого балансування. Дрібні неполадки здатні не тільки зіпсувати покришки, а й створити аварійні ситуації на дорозі, тому шинам і є потреба у професійному, якісний монтаж.

Сезонное хранение шин Каменское, Украина

Приходить новий сезон і автолюбителі починають міняти «взування» у своїх «залізних коней». Але мало хто надає значення тому, як правильно зберігати шини. Хтось складає їх в гаражі як доведеться, хтось вкладає на балконі і лежать вони там до наступного сезону. А потім дивуються, що начебто недавно куплені шини і зовсім «неношені» стають непридатними і втрачають свою якість. Але ж все залежить від правильності зберігання шин!

Ремонт дисков литых стальных Каменское, УкраинаРемонт легкосплавного диска цілком можливий навіть при відсутності фрагмента диска. У таких випадках використовується аргон зварювання. Шви, які виникають в процесі зварювання, обробляються і фарбуються і по завершенню всіх робіт.

Перед початком процедури ремонту диска ми проводимо діагностику його дефектів. На підставі такої діагностики ми зможемо запропонувати відповідний ремонт. Наші майстри не візьмуться за ремонт дисків, подальша експлуатація яких буде небезпечна.

Обслуживание ремонт шин RunFlat Каменское, УкраинаУ дослівному перекладі RunFlat означає «їзду або пересування на спущених колесах». При цьому переміщення здійснюється за рахунок унікальної технології контролю за тиском на шини автомобіля і, відповідно, його подальшої стійкості на трасі. RunFlat - це «шини безпеки», які дозволять вам абсолютно без ризику переміщатися на своєму автомобілі навіть якщо трапився прокол на великій швидкості.

Вулканизация шин и камер Каменское, УкраинаВулканізація шин застосовується не для усунення самого ушкодження, а для відновлення цілісності покришки. Операція дозволяє відновити робочі характеристики колеса, забезпечивши тим самим безпечне пересування на трасі.

Балансировка колес * Каменское, Днепропетровская, Сичеславская обл.Балансування безпосередньо впливає на стан і функціонування підвіски, а також на термін її служби. Основною метою балансування коліс є рівномірний розподіл маси всіх деталей колеса по відношенню до осі обертання.