tel ico+38 (067) 689-26-55 - легковий
tel ico+38 (097) 669-90-09 - вантажний

У нашій компанії напрямок вантажного шиномонтажу введено за всіма видами послуг:

Кожен водій знає, що якість наших доріг залишає бажати кращого і пошкодити, пробити або навіть порвати колесо не дуже складно. Ями та вибоїни нехай і не проб'є колесо, але можуть дуже сильно його деформувати, що теж вимагає звернення до нашого шинного сервісу, адже тільки на висококласному обладнанні можна правильно визначити місце і ступінь пошкодження колеса і вчасно його відремонтувати, а це можливо далеко не на кожному сервісі вантажного шиномонтажу.

Вантажний шиномонтаж або шиномонтаж вантажних коліс процес трудомісткий та вимагає спеціальних пристосувань. Не всі сервіси навіть в нашій області можуть надати споживачам дану послугу, до того ж, не так багато фахівців в даній сфері і можна дуже легко "нарватися" на дилетантів які просто "угроблять" Ваші шини.

Наш вантажний шиномонтаж має все необхідне обладнання для зняття і установки вантажних коліс, ремонту шин, камер і дисків. Наші фахівці зроблять все необхідне, щоб Ваш автомобіль якомога швидше повернувся в стрій. Високоточне італійське обладнання, якісні матеріали та величезний досвід в вантажному шиномонтажі - це наш Шинний сервіс «Дніпро».

Звернувшись до нас, Ви отримаєте якісний, оперативний і професійний шиномонтаж. Крім того, наші високопрофесійні фахівці проконсультують Вас з будь-яких питань, що цікавлять, пов'язаних з ремонтом, обслуговуванням коліс вантажних автомобілів.

Ми завжди готові обслужити Вас на вищому рівні! Поки Ваш автомобіль "перевзуватимуть" Ви можете скористатися послугами нашого затишного кафетерію з безкоштовним Wi-Fi.

У нашій компанії напрямок вантажного шиномонтажу введено за всіма видами послуг:

  • балансування шин вантажних автомобілів,
  • ремонт шин і видалення порізів вантажних шин,
  • ремонт дисків вантажних автомобілів: прокатка, рихтування, зварювання, фарбування.