tel ico+38 (067) 689-26-55 - легковий
tel ico+38 (097) 669-90-09 - вантажний

Шинний сервіс «Дніпро» - у нас перевзути шини вигідно, зручно і надійно!

Наш сервіс має власний шиномонтаж, оснащений найсучаснішим обладнанням. Наявність чотирьох постів надає нам можливість економити час клієнтів і уникати можливих черг.

Важливою перевагою є наявність команди кваліфікованих фахівців з величезним досвідом роботи.

Ми успішно працюємо з гумою будь-яких типів (RunFlat, низькопрофільна, шипована і т.д.). Правильний і акуратний затиск дисків дозволяє мінімізувати ризик можливої поломки шпильок, болтів, гайок і інших елементів. В процесі роботи наші фахівці, при необхідності, здійснюють обробку монтажної пастою, що дає можливість більш якісно перевзути авто.

Наш шиномонтаж працює вже протягом більше 5 років. За цей час ми заробили бездоганну репутацію і накопичили безцінний досвід.

На виконані роботи компанія «Шинний сервіс «Дніпро»» обов'язково дає гарантію.

Ціна на шиномонтаж включає в себе:

  • Зняття і установка коліс
  • Розбортування шин
  • Перевірка геометрії диска
  • Бортування шин
  • Балансування, установка грузів

А саме: На якості їзди позначаються не тільки характеристики конкретної моделі шин - багато що залежить від того, наскільки вірно і точно були проведені операції при їх установці на диски автомобіля. Несумлінність здійснення цих процедур в придорожніх шиномонтажних майстерень згубна: неправильно посаджені шини можуть не тільки самі рано вийти з ладу внаслідок забезпечення кращих умов для якнайшвидшого зносу, але і спричинити пошкодження дисків, а також стати однією з причин зайвих навантажень на підвіску. Ось чому, якщо Ви шукаєте шиномонтаж, не варто довіряти свої колеса першому зустрічному (або найближчого до дому) сервісу, де є ризик, що Вам або подряпають диски, або порвуть гуму, або банально схалтурити (особливо якщо задіюється примітивний інструмент).

Крім використання високотехнологічного обладнання якісний шиномонтаж не обходиться без знань і навичок кваліфікованих фахівців. Добре навчений, що виконує свою роботу на совість персонал є неодмінною складовою ряду тих факторів, наявність яких дозволить судити про те, що в результаті всіх процедур Вас ще довго не потурбує необхідність шукати шиномонтаж.