tel ico+38 (067) 689-26-55 - легковий
tel ico+38 (097) 669-90-09 - вантажний

Ремонт боковых порезов шин * Каменское, Днепропетровская, Сичеславская обл.Шинний сервіс «Дніпро» надає своїм клієнтам високоякісні послуги по ремонту покришок від бічних порізів і «гриж». Сьогодні багато хто займається таким ремонтом, тому Ви повинні бути впевнені, що надаєте свої шини професіоналам. Ми надаємо гарантію якості, яка триває до повного зносу ремонтованого протектора.

Бічні порізи найчастіше трапляються від сильних ударів - потрапляння в яму або зіткненнi. Вони являють собою повний розрив ниток корду боковини і розсічення зовнішнього шару гуми. «Грижі» ж - частковий розрив ниток корду, при якому зовнішній шар гуми не рвуться, тому на боковині утворюється опуклість.

Великий досвід в сфері авторемонту, а також сучасне європейське обладнання дозволяє нашим майстрам якісно і в терміни усувати пошкодження на шинах, в тому числі і низькопрофільних. Наша методика заснована на технології гарячої вулканізації пошкодженої ділянки. Після ремонту шина перевіряється шляхом заповнення повітрям до тиску, набагато перевищує встановлену заводом норму, щоб переконається в міцності протектора.

Вартість ремонту легкових шин