tel ico+38 (067) 689-26-55 - легковий
tel ico+38 (097) 669-90-09 - вантажний

Пескоструйна обробка, пескоструйка * Каменське, Дніпропетровська, Сичеславська обл.Надійність і довговічність будь якого захисного або декоративного покриття залежить від якості попередньої підготовки поверхні. Отримання якісних покриттів може бути лише при дотриманнi стандартiв та технічних умов, які передбачають технологію підготовки металевих поверхонь.

Піскоструминна обробка дисків * Кам'янське, Україна Порошкове фарбування колісних дисків * Кам'янське, Україна

Піскоструминна обробка металевих виробів є особливим способом шліфування поверхонь. Така шліфовка здійснюється за допомогою подачі кварцового піску, що розпилюється потоком повітря. Під час обробки пісок подається через спеціальний сопло за допомогою стиснутого повітря.

Піскоструй колісних дисків та інших деталей дозволяє ефективно видалити з поверхні стару фарбу, корозію і т. iн. Після обробки поверхні набувають необхідну шорсткість, що також значно покращує адгезію, дозволяючи домогтися найкращої зчіпки. Пескоструйка дає кращі результати в порівнянні з іншими способами обробки поверхонь перед початком їх реставрації. Як правило, піскоструминна обробка і фарбування є комплексним методом відновлення поверхонь.